ПРО НАС

Європейський союз та процес його розширення, як і специфічні впливи всіх фаз інтеграційних процесів, є надзвичайно важливими для всіх зацікавлених сторін, від мультинаціональних корпорацій і региональних підприємств до громадських інституцій та неурядових організацій регіону, в якому знаходяться країни-кандидати на членство в ЄС (Хорватія, Турція та Колишня Югославська Республіка Македонія), потенційні країни-кандидати (Албанія, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Косово та Сербія) та європейське сусідство у Східній Європі (Україна, Молдавія).

Компанія ECS-BRUSSELS (Європейська та Корпоративна Стратегія) з місцезнаходженням у Брюсселі є провідною у сфері консультування в європейських питаннях та корпоративних стратегіях, пов’язаних з відносинами Європейського союзу і цього регіону та з наданням послуг зі стратегічного, правового і фінансового консультування у регіоні і в Європейському союзі.

Для інвесторів усіх країн регіону різниця між успіхом і неуспіхом часто залежить від ефективності їхніх зв’язків у державних органах та діловому світі. Мета компанії ECS-BRUSSELS – бути провідником та допомагати своїм користувачам якнайкраще зорієнтуватись у місцевому діловому оточенні.

Завдячуючи нашому знанню місцевої ділової практики і нашій присутності в Європейському союзі, наша команда якнайкраще позиціонована для реалізації стратегічних цілей у відносинах з діловим середовищем і громадськістю в усіх центрах регіону, де приймаються політичні та ділові рішення, та для надання підтримки у кожному прагненні наближення до стандартів Європейського союзу.