ЦІЛІ

ECS-BRUSSELS надає послугу всеохоплюючого спостереження за європейськими справами, в той самий час надаючи професійні знання у сфері відносин з державними органами та діловим оточенням у всіх країнах регіону, які пов’язані з постійним розвитком політичних систем.

У Брюсселі, де знаходиться компанія ECS-BRUSSELS, наші спеціалісти зосереджені на питанні функціональних зв’язків Європейської комісії, Європейського парламенту та інших компетентних інституцій та організацій. Дякуючи давно встановленим зв’язкам з представниками окремих держав, зацікавлених груп і окремих секторів, ми маємо важливу перевагу, коли йде мова про реалізацію стратегічних цілей шляхом лобіювання та мережування.

ECS-BRUSSELS допомагає при вирішенні можливих проблем, які є результатом політики митного союзу, таких як право на ринкове суперництво і право на інтелектуальну власність, інструменти, метою яких є усунення технічних і торговельних перешкод та полегшення переносу технологій, а також боротьбу проти нелояльної конкуренції, щоб зробити її неефективною. Тісно співпрацюючи зі своїми клієнтами, ECS-BRUSSELS допомагає їм у формуванні стратегічних планів для максимальної реалізації фінансових можливостей, які пропонує Європейський союз, використовуючи при цьому своїх союзників та контакти з людьми, що приймають ключові рішення.

Ми допомагаємо клієнтам зрозуміти, яким чином функціонує Європейський союз та що це за проблеми, які впливають на їхню діяльність. Потім ми розвиваємо стратегії, за допомогою яких вони зможуть реалізувати цілі своїх політиків.

ECS-BRUSSELS ретельно слідкує за розвитком політичних відносин і законодавства у всіх ключових секторах, з метою надати можливість якнайкраще реалізувати наближення до стандартів Європейського союзу задля подальшої інтеграції.

Маючи консультантів у Брюсселі, Загребі, Сараєво, Белграді, Скоп’є, Подгоріці, Києві, Приштині та Тирані, ECS-BRUSSELS може запропонувати професійні знання у сфері міжнародного бізнесу, включаючи відомості про місцеву бюрократію, чим може підтримати ділові інтереси своїх клієнтів у політичному та діловому оточенні в цьому регіоні.

Країни-кандидати на членство в ЄС, потенційні країни-кандидати та європейське сусідство у Східній Європі і надалі є ринком, що все більш розширюється і майбутнє якого в Європі; тут ми пропонуємо своїм клієнтам з регіону та Європи унікальний перелік послуг, які засновуються на гарному знанні місцевого ринку, легитимного законодавства і способу функціонування цього ринку. Контакти, які ми маємо серед державних органів та держслужбовців на високих посадах у всіх країнах, дають нам можливість спостерігати і вирішувати цілу низку важливих справ, пов’язаних з інвестиціями, торгівлею та узгодженням з вимогами Європейського союзу.